Elma Telekomünikasyon Gebze Acentesi olarak sizlere Turkcell kurumsal metro internet hizmetlerini air fiber teknolojisi ile ulaştırıyoruz. 

Airfiber adında da anlaşılacağı üzere fiber internetin, yüksek hızda kablosuz olarak sunulması anlamına gelmektedir. Kablolu fiber internet bağlantısı alt yapısının olmadığı yerleşim alanlarında internet erişimi için çözüm olan bu hizmet, fiber internet bağlantısını, dağıtım merkezleri üzerinden baz istasyonu mantığı ile müşterilerin alıcılarına dağıtarak internet bağlantısı kullanımı sağlamaktadır.


Airfiber internet kullanmak isteyen bireysel ya da kurumsal kullanıcılar başvuruda bulunabilir. Bağlantının sağlanabilmesi için ihtiyacınız olan bağlantı hızını tercih etmeniz gerekmektedir. Bağlantı hızlarına göre aylık olarak ödemeniz gereken tutar farklılık göstermektedir.

 

Airfiber kullanabilmeniz için gerekli olan donanımlar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca firewall, sunucularınızın da bu hizmet ile yüksek hızda download ve upload imkanına kavuşmaktadır.


Şu an Gebze, Dilovası IMES, Çayırova, Darıca ve Tuzla bölgesindeki kurumsal firmalara 10.000 Mbit hızı sunabilmekteyiz.

Not: Bu hizmetlerin tamamını BTK'dan yetkili ISS lisanslı  ELMA Telekomünikasyon Ltd. Şti. sağlamaktadır.air fiber, metro ethernet, internet, kurumsal, air fiber gebze, air fiber çayırova, air fiber şekerpınar, airfiber, gigafiber, fibernet, vdsl, adsl, altyapısız, alt yapı, kotasız