Sektörde 2004’ten bu yana bilişim ve güvenlik konularında hizmet vermekteyiz. Geçmişten günümüze en iyi ürünü en uygun fiyata verme çabamız, bizi rakip firmaların hep bir adım önüne atmıştır.

Sektörde kendi alanında lider konumda olan Samsung, Hikvision, Dahua, Secuzi ve diğer onlarca markanın tedarikçisiyiz.


Alarm konusunda da kablolu ve kablosuz sim destekli ve ios android ile cep telefonunuzdan ofis sıcaklığı dahil bir çok bilgiyi alarm yazılımı ile ücretsiz alabilirsiniz...

Neden biz?

Bazı firmalar gibi sizin okumak istemeyeceğiniz kadar uzun sözleşmeler imzalatıp, sizi her ay para ödemek zorunda bırakmayız. Sözleşmenizden vazgeçmek istediğinizde de sizden cayma bedeli adı altında siz değerli müşterilerimizden asla para talep etmeyiz.

Hızlı ve Kolay İletişim: ALKA Bilgisayar'a hafta içi ve cumartesi 09.00 - 18.30 arası hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile ulaşabilirsiniz. 18 yıldır aynı telefon numarasını kullanıyoruz.

Kaliteli Ürün :Bizim anlayışımıza göre; Elektronik ürünlerde para kesinlikle yalan söylemez. Ucuz ürün basit, düz entegreler kullandığı için ucuzdur. En büyük örneği kamera kayıt cihazı ve kameralarda kullanılan entegre ile kamera görüntü işlemcileridir. Ucuz ve markasız olarak satılan cihazlara ait işlemci ve diğer entegreler endüstriyel değildir. Aylarca hiç kapanmadan 7/24 çalışmaları için üretilmemiştir, markasız sisteme ait kameralarda her geçen gün eskiyip görüntü günden güne bozulacaktır. Görüntü her geçen gün daha da kalitesizleşecektir, renkler birbirine karışacak, her geçen gün görüntü kirlenecektir. Bir süre sonra baktığınızda çizgi film gibi izliyor olacaksınız. Etrafı görecek fakat seçemeyeceksiniz.

Etrafınızda ucuz sistem kurduranlar mutlaka vardır, onlara sadece kamera sistemini ilk kurdurduğu gündeki görün kalitesi ile bugünün görüntü kalitesi arasındaki farkı sorun, aynı hikayeyi onlardan da duyacaksınız.

Kaliteyi tercih edenler asla yanılmadılar...

Örnek IP Kamera Gece Görüntüsü